Хто очолив депутатські комісії Ковельської районної ради

30.11.2020 о 16:38 · 2 хв читання

На першій сесії Ковельської районної ради депутати сформували постійні комісії.

Комісію з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту очолив Анатолій Борка («Європейська солідарність»), член цієї політичної партії, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції, цивільного захисту та оборонної роботи Ковельської районної державної адміністрації.

Головою комісії з питань фінансів та бюджету став Ігор Торба («За майбутнє»), безпартійний, тимчасово не працює, проживає у місті Любомль.

Очільником комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, торговельного обслуговування та регуляторної політики є Юрій Мельник («Свобода»), член цієї політичної партії, тимчасово не працює, проживає у селі Дубове Ковельського району.

Комісію з питань регулювання комунальної власності, транспорту, зв’язку та розвитку інфраструктури очолив Юрій Кондратович (перший кандидат до райради від «Слуги народу»), безпартійний, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Головою комісії з питань сільського господарства, екології та земельних ресурсів є Василь Голядинець («За майбутнє»), безпартійний, директор ТОВ «Волинська ягідка», проживає у селі Голядин колишнього Шацький району.

Комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту став Віктор Бичковський («Батьківщина»), безпартійний, начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

На цьому, близько 16-ої години, голова районної ради В’ячеслав Шворак завершив перше пленарне засідання першої сесії. Коли відбудеться друге пленарне засідання – наразі невідомо.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Правильно! Земля – майбаху!! Гроші і бюджет – тоже майбаху! А от соціальні проблєми чи там комуналка – пофіг! Надурили волинян вкотрий раз! Всю Волинь захопили, паскуди!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X