Ігор Чайка поїхав до Польщі на міжнародний конгрес самоврядування

17.05.2023 о 17:00 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка на запрошення маршалка Люблінського воєводства Ярослава Ставярського взяв участь у ІІІ Конгресі самоврядування Ініціативи Тримор‘я, що проходить у місті Любліні (Республіка Польща).

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Як розповідає Ігор Чайка, представники 12 країн, які мають дотичність до Балтійського, Чорного та Адріатичного морів (власне тому й Тримор’я) з’їхались до Любліна для активізації регіонального діалогу з різних питань.

Серед таких, зокрема, підтримка України у війні з російським агресором та післявоєнна відбудова нашої країни. Багато уваги в дискусіях на форумі приділяється проблемам енергетичної безпеки, розвитку економіки, фінансів, транспортного сполучення та інфраструктури.

Зустріч відкрив Президент Республіки Польща Анджей Дуда. Він висловив сподівання, що країни Тримор’я та Україна зможуть стати додатковим прискорювачем та двигуном розвитку Європи. А більшість країн ініціативи Тримор’я в недалекому майбутньому випереджатимуть країни Західної Європи за темпами економічного розвитку та рівнем життя громадян.

На таку амбітну мету налаштовані не лише президенти та урядовці, а й представники локальних органів влади. Шлях до такої мети неможливий без активних горизонтальних зв’язків між містами та регіонами країн Тримор’я у різних сферах життя. Про це й говорять учасники зустрічі на панельних дискусіях та в кулуарах Конгресу

– повідомляє Ігор Чайка з Любліна
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X