Іногородня фірма стягує з Ковельської міськради майже 128 тис. грн боргу

25.06.2022 о 12:39 · 3 хв читання
Фото ілюстративне

Господарський суд Волинської області прийняв рішення стягнути з управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради на користь приватного підприємства «МП «Сантехмонтаж» (м. Нововолинськ) 127 880,75 гривень заборгованості.

У своєму позові «Сантехмонтаж» посилається на неналежне виконання мерією умов договору підряду №154 від 1 липня 2020 року.

Згідно договору, який підписали тодішній начальник управління КБ та ЖКГ Андрій Стернічук та директор «Сантехмонтажу» Анатолій Коптюк, підрядник зобов’язувався виконати роботи з реконструкції у Ковелі вулиці Відродження (від житлового будинку №4 до вулиці Тараса Боровця). Ціна договору становила 10 млн 679 тис. грн.

«Сантехмонтаж» здійснив роботи з реконструкції, про що протягом листопада 2020 р. – грудня 2021 р. складено 15 актів приймання виконаних будівельних робіт та довідки про їх вартість та витрати. Всі акти підписані сторонами, таким чином, виконані роботи прийняті замовником до оплати.

Жодних зауважень з приводу кількості чи якості наданих послуг від відповідача до позивача не надходило. Акти виконаних робіт підписані та скріплені печаткою відповідача без жодних застережень, що свідчить про належне прийняття останнім наданих послуг

– йдеться у позовній заяві «Сантехмонтажу»

Публікація за темою: Експосадовця мерії Ковеля обвинувачували у збитках на 195 тис. грн

Ще до суду, у відповіді на претензію управління КБ та ЖКГ заявило, що по закінченні робіт на об’єкті не виконано роботи по облаштуванню першого з’їзду від нульової відмітки орієнтовною площею 92,75 кв. м, не нанесено на даному з’їзді дорожню розмітку, не здійснено у повній мірі прибирання та вивезення з об’єкта будівництва будівельних матеріалів та сміття.

Крім того, на момент розгляду претензії об’єкт «Реконструкція вул. Відродження (від ж/б №4 до вул. Т. Боровця) в м. Ковелі Волинської області» – не зданий в експлуатацію. В той же час його здача, на думку мерії, зволікається зі сторони «Сантехмонтажу» відсутністю належного оформлення документації, зокрема: в журналі вихідного контролю №1 відсутні дати початку і закінчення журналу; в актах прихованих робіт відсутні підписи посадовців; відсутній (не переданий) проєкт виконання робіт.

На день розгляду справи заборгованість становила 127 880,75 гривень. Міськрада не надала жодного доказу на спростування заявленого боргу.

Суддя господарського суду Ігор Гарбар позов «Сантехмонтажу» задовольнив. Управління КБ та ЖКГ має сплатити цьому приватному підприємству 127 880,75 грн заборгованості, 2 481 грн витрат по сплаті судового збору та 6 500 грн витрат на правову допомогу.

Втім, судове рішення може бути оскаржене до Північно-західного апеляційного господарського суду у Рівному.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Шистьорка рибачка, пиляв бабки і в горгазі і в водоканалі , і потім ше кіндер взяв в оренду мордихайчика шоб пиляти бабки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X