Керівники Ковельської районної ради їздили до Польщі підписати угоду про співпрацю

29.03.2023 о 17:12 · 2 хв читання

Нещодавно делегація з Ковельщини та Києва побувала з робочим візитом в Республіці Польща.

До складу нашої делегації увійшли голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, його заступник Андрій Броїло, директорка Ковельського промислово-економічного фахового коледжу ЛНТУ Тетяна Селівончик, доктор сільськогосподарських наук – директор ТОВ «Зелений дім 2025» Федір Мельничук, начальниця відділу управління персоналом апарату Ковельської районної військової адміністрації Сніжана Баранова, директорка інформаційно-консультаційного центру «Гарант» Людмила Буховцева, – повідомляє сьогодні Ковельська районна рада.

В ході свого візиту делегація провела зустріч з керівництвом Любартівського повіту (Люблінське воєводство) та директорами професійних коледжів у Радомі та Дембліні. Зокрема, зі старостою повіту Любартів Томашем Мажендою було обговорено можливості та перспективи участі прикордонних територій в рамках програми транскордонного співробітництва «Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027». Також було узгоджено протокол щодо підписання угоди про співпрацю між Любартівським повітом та Ковельським районом.

У професійно-навчальному закладі «Комплекс шкіл агротехнічних» міста Радом делегація українців узгодила з директором закладу Павелом Франковічем умови навчально-технічної співпраці в освітянській та науковій галузях. А з директором комплексу шкіл заводових імені Марії Суліми у місті Демблін було підписано угоду між вищевказаним навчальним закладом та Ковельським професійно-економічним коледжем Луцького Національного технічного університету.

Також представники української сторони мали можливість порозмовляти із дітьми з України, які здобувають освіту в цих закладах, ознайомитись з умовами їх навчання та проживання. Під час зустрічей не оминули і теми війни в Україні, яку російська федерація розпочала проти суверенної держави. Користуючись нагодою, голова районної ради В’ячеслав Шворак подякував сусідам-полякам за ту допомогу, яку вони надають українському народу в його боротьбі проти агресора.

Фото Ковельської районної ради 

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Якось цікаво навіщо стільки керівників їздило? А хто керував у місті? Чи 10 угод підписано в 10 галузях?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X