Керівники міста оглянули завершення поточного ремонту прибудинкових територій

19.09.2023 о 17:35 · 2 хв читання

У Ковелі більшість проєктів, що стосуються капітального ремонту прибудинкових територій, відтермінували. Це – вимога часу. Нині, аби підтримувати двори в належному стані, ведуться лише поточні ремонти. Про благоустрій біля багатоповерхівок неодноразово звертались ковельчани на особистих прийомах мера.

Сьогодні міський голова Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев з Луцька побували на об’єктах, де працювало ПрАТ «Ковельське ШБУ-63», – повідомляє Ковельська міська рада.

У дворі, що на вулиці Незалежності, 47, для зручності мешканців підрядна організація уклала бруківку. На прибудинковій території Героїв України, 11 (колишня вулиця 40 років Перемоги) влаштували нове асфальтне покриття, частково замінили бордюри. Жителі подякували меру за те, що у непростий час міська влада продовжує дбати про комфорт ковельчан.

У мікрорайоні «Сільмаш» на Заводській, 13, працівники «ШБУ-63» полагодили ділянки, які потребували найбільшого ремонту. Також відновили асфальтобетонне покриття проїзду на вулиці Відродження, між будинками №6 та №10.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. Знову “солодка парочка” появилась. А вони у дворі б. Лесі 31 були? Там калюжа досі стоїть не прийти не проїхати. Чи їх як при сов’єтах одвезли на дуплвозі в якийсь двір типу відремонтований

  2. Я чув що ця парочка вже і сплять разом,засинають під шелест бабосиків

  3. Шановний ми в толерантній Європі не втручайтесь в їх особисте життя. Зараз це в тренді і на часі.

  4. В двір Заводська 3 взагалі неможна заїхати такі ями і стільки часу ніхто неромонтує

  5. А в дворі Грушевського, 7, який вже “ремонтують” в планах з 2019 року, взагалі, пройти неможливо. Центр міста під носом у мерії. Малий відрізок роботи і малі відкати. кому це потрібно.

  6. Ці горе керівники міста можут тільки перйминовувати вулиці та знищувати пам’ятники – бо то є СОВЄЦЬКЕ. А самі є геть совєцькі до мозга кісток. Сіли в дуповоз заїхали на підготовлне місце пходили в обнімочку все добре

  7. Хай заїде на вул В Гонти 2 поґляне як зроблено вимостку відходами з дороги що робили по Грушевського це сміх над людьми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X