Керівники області та Ковельського району перевірили кордон з білоруссю

27.05.2022 13:26

Днями знову ширилися чутки про можливе загострення з боку білорусі. Тож начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко вирішив вкотре відвідати українсько-білоруський кордон.

Поїздка відбулася учора, 26 травня, повідомляє він на своїй сторінці у Телеграм.

За словами Юрія Погуляйка, укріплювати кордон волиняни продовжують й сьогодні. З цього питання він постійно спілкується із начальником прикордонного загону Сергієм Лозінським.

У поїздці на кордон також були начальниця Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен та голова райради В’ячеслав Шворак.

Посадовці оглянули лінію розмежування та облаштовані фортифікаційні споруди. Також були присутні на тренуваннях. Слід зазначити, що тут готові до будь-якого сценарію.

Кордон укріплений, наразі все спокійно. Прикордонники продовжують нести службу та контролювати ситуацію

– зазначає Юрій Погуляйко

Коментаторів у Телеграм, які обговорювали поїздку керівників, зацікавили барикади з дерева на проїжджій частині дороги.

Фото зі сторінки Юрія Погуляйка у Телеграм

Поділитися:

Коментарі

  1. Чому мовчать білоруси? Скільки родичів в українців проживають там. І ніхто не бунтує. Я розумію, що вони бояться, але треба робити розголос, щоб Лукашенко подумав перед тим як іти на Україну, бо може залишитися без влади, а то ще й за гратами. В кращому варіанті в рашці з Януковичем.

  2. А хто йому що зробить тому лукашенку? Після виборів люди протестували – хіба щось змінилося? Тільки ще більше боятися стали – там же діє смертна кара. Білоруси не протестуватимуть 🥺

  3. будемо готові знищувати білорусів, як і руськіх, якщо перейдуть наш кордон, слава ЗСУ, смерть клятим ворогам!

  4. Читайте білоруські ЗМІ – там протестуючих (різними способами) садять постійно. Надовго. Серйозно. До суду, під слідством, тримають по півтора-два роки.
    І так, там діє смертна кара 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *