Колишній нардеп з Волині співпрацює з колаборантом Сальдо

29.04.2023 о 15:04 · 1 хв читання
Григорій Смітюх

Зрадник України Володимир Сальдо, який обіймає посаду «тво голови Херсонської області», відкрив свою аграрну фірму у Великій Британії. Партнером по бізнесу став екс-нардеп від «Партії регіонів» родом з Волині Григорій Смітюх.

Про це пише ТСН з посиланням на видання «The Guardian».

У матеріалі вказується, що уряд Британії в червні 2022 року заморозив активи Сальдо та заборонив йому вʼїзд до країни. Попри такі обмеження, він від листопада значиться як власник компанії «Grainholding Ltd», у якої офіс зареєстрований в Лондоні. Підприємство спеціалізується на вирощувані та торгівлі зерном.

Статутний капітал компанії складає один мільйон фунтів. Сальдо значиться директором та володіє часткою у 50% організації. Власником інших 50% акцій вказаний Григорій Смітюх, який нібито проживає у Києві.

Видання вказує, що у Великій Британії не потрібно підтверджувати особу, яка надалі буде значитись власником того чи того бізнесу.

Крім того, вказується, що британська влада знала про існування компанії та її власника, оскільки після реєстрації запис про Сальдо у списку санкцій поповнився даними, зазначеними в установчих документах «Grainholding Ltd».

Також журналісти виявили, шо спочатку компанія була зареєстрована в Лондоні у будинку, до якого, не мала стосунку. Коли журналісти почали розслідування про діяльність компанії, вона змінила свою адресу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. Нерадакційна правка заголовку статті пише:

    Колишній нардеп з Волині співпрацює колаборантом з Сальдо

  2. Скажу більше це їхня фірма причетна до польської заборони на переміщення українського зерна через Польщу – бо замість того щоб провезти зерно транзитом вони “викинули” зерно на польський ринок, обваливши ціни. див. відео на Ютуб ефір на каналі Юрія Романенко з Петром Кульпою

  3. Дивилась інтерв’ю мамаші рашиського солдата. Так ось вона розказувала за синочка свого, про події минулорічної давності, як він був на Київщині рік тому. Виявляється рашисти пішли з Київщини букваллно за день бо був договорняк по зерну. Якось так. Спочатку я сумнівалась в словах. Але після вищенаведеної інфи сумніви випарувались.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X