Коронавірус на Ковельщині: факти і цифри

23.05.2020 о 22:41 · 2 хв читання

Ковельський міськміжрайонний відділ ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про результати епідеміологічного нагляду (спостереження) за поширенням СOVID-19 серед населення Ковельського району.

Як повідомляє завідувачка цього відділу Людмила Маляр, за минулу добу вірусологічною лабораторією ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» направлено 15 позитивних результатів молекулярно-генетичних  досліджень зразків, відібраних та доставлених Ковельським МТМО від хворих, підозрілих на СOVID-19.  

Станом на 21.05.2020 р. проведено епідеміологічне розслідування 259 підозр на ймовірне зараження новим коронавірусом, в т. ч. по району – 39 (за минулу добу 2 підозри).

Лабораторно підтверджених методом полімеразно-ланцюгової реакції випадків COVID-19 на території Ковельського району зареєстровано 143, в т. ч. по району – 5 випадків, 4 випадки летальні – по місту Ковель. Одужало 14 осіб, зокрема у Ковельському районі – 2 особи.

Відмічається різкий ріст захворюваності серед населення міста лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусною інфекцією.

Продовжується епідеміологічне розслідування спалахів:

  • на ВКФ «Ковель», де захворіло 13 працівників;
  • прихожан церкви Арх. Михаїла 20 ковельчан;
  • по 2 випадки захворювання зареєстровано у Ковельському підрозділі ГУ Пенсійного фонду у Волинській області, працівників ПТМ «Ковельтепло» та Ковельського медичного коледжу.

Серед хворих:

  • 21 медичний працівник;
  • 6 дітей (віком 6 міс., 1,5 років; 3 роки; 5; 11; 14 років);
  • 1 вагітна.

Ковельським міськміжрайонним відділом ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» рекомендовано посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у закладах торгівлі, установах та на підприємствах підвищеного епідемічного ризику; посилити контроль за дотриманням вимог до самоізоляції хворих та контактних за місцем їх самоізоляції; проводити дезінфекцію багатоквартирних житлових будинків.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X