Ковель і біженці. Історія повторюється…

11.03.2022 19:42

Історія повторюється: у нашого міста вже був колись, і не раз, такий досвід.

Безкінечно вдячний чудесам, які щодня вдень і вночі проявляють наші освітяни. Звичайні техпрацівники, кухарі, няні й вихователі. Всі тепер – волонтери.

Вони роблять все можливе, щоб всі, хто втікають від війни з міст, де зараз найважче, в перервах між переїздами мали де перепочити: вмитися, поїсти, якщо треба – взяти одяг, взуття, засоби гігієни, ліки. Все у них чітко: розсортоване, складене й на своїх місцях.

І в кожному з цих безпечних острівців наших співвітчизників готові зустріти в будь-яку пору доби. Наші волонтери від освіти чергують практично цілодобово: зустрічають, проводжають, годують, втішають, шукають житло, знають, де і хто може надати медичну допомогу.

Але потреба в житлі постає дедалі гостріше. Люди просять про можливість винаймати оселі на більш тривалий термін. І готові оплачувати. Працювати тут і залишатися на довше. Хто в стані таке житло запропонувати – лишайте ваші повідомлення лише у приваті!

Стоїмо! Тримаємось! Дякую кожному!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *