Ковель вшановує полеглих на війні Героїв

08.12.2023 о 12:12 · 2 хв читання

Світлини Небесного фотографа Максима Бурди встановили у Ковелі на бульварі Лесі Українки. Ковельчани уже могли їх бачити весною на виставці у Галереї мистецтв.

Про це повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Експозиція «Мрії, які стали реальністю» подорожує Україною та світом. З нею познайомились мешканці Києва, Луцька, Черкас, Львова, Рівного, Острога, Калуша, Вінниці. Виставки проходили у містах-партнерах Ковеля – польському Бжегу-Дольному та німецькому Вальсроде, а також роботи Максима були представлені у Сполучених Штатах Америки в місті Чикаго.

Зараз у центрі міста – невелика частина фото майстра. Це світлини, які розповідають про війну, побратимів з підрозділу «Вовча зграя», у якому в основному воюють ковельчани, про наше з вами сьогодення так, як його бачив «Фотограф» – позитивний і світлий хлопець, наш земляк, який загинув, захищаючи Україну, у свої 25.

Його фото та усіх наших Героїв, які полягли за Україну, нині розміщено на кубах, які встановлено біля Палацу учнівської молоді.

Важко усвідомити, що усіх цих прекрасних людей уже немає з нами. Але вони живуть у нашій пам’яті. Ми вдячні кожному.

Шануємо! Пам’ятаємо!

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
 1. Ковельчани вшановують а міська влада разом з начальниками ЖеКіВ і їхніми заступниками пиляють бюджет і просять простих громадян вийти на вулицю прибрати сніг!С..ка скількі можна,де цей Пеніс заступник хай виходить прибирати сніг,йому за це гроші платять!!!Скоро прийдеться прикладами хуярити о цих пенісів!!!

 2. Цікаво де Наш мер набрав грошей!??Жінка – митник мабуть дала,щоб дочку в В Києві утримувати а потім і сина!!!

 3. Ви думаєте вони від душі це роблять ? Даремно. Черговий варіант вкрасти грошей. Подивіться кошторис цього дійства й все стане зрозуміло. Чайка вже геть з “катушок злетів” на святому краде

 4. Аля
  Ото біда, запрошують сніг розчистити біля свого будинку, П О З О Р, а самому взяти лопату і зайнятість корисною справою і фізичного задоволення отримати, замість того щоб лаяти голову.
  Перевелись в Ковелі нормальні мужики

 5. Був нормальним,
  став депутатом і
  подумав, навіщо
  працювати адже
  у мене є виборці
  тож нехай вони
  і працюють.
  Моє діло красти і
  вішати локшину
  лекторату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X