Ковельчанка пропонує створити новий навчальний заклад

17.05.2020 о 21:10 · 2 хв читання

Проект передбачає будівництво на вулиці Степана Бандери, 8 у Ковелі.

Випускниця Київського національного університету будівництва і архітектури Анна Рибчук опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці план відновлення занедбаної ділянки у центрі Ковеля.

Єврейський житловий будинок XIX ст. вважався пам’яткою місцевого значення до 2015 року. Будівля давно слугує оселею для безхатьків, а після пожежі, на жаль, вже створює велику небезпеку для мешканців міста

– написала Анна Рибчук

Дівчина повідомила, що вирішила опублікувати проект після виходу нашої публікації: «Історичну будівлю у центрі Ковеля перетворили на руїни». План передбачає створення художнього навчального закладу обласного значення.

За словами авторки, проект неодноразово перемагав у багатьох архітектурних конкурсах, зокрема на міжнародному конкурсі «Archivision 2018» за підтримки компанії Knauf та на всеукраїнському конкурсі «Архітектор 2018», організованим Фондом Бориса Колесникова.

Для гармонізації навколишнього середовища та етичного відношення до історичної спадщини, пропоную використати мотиви пам’ятки архітектури. Безумовно, це має бути сучасне нове будівництво, але варто використати основні композиційні прийоми: фактуру, колір, масштаб, ритм основних патернів тощо. За основу взяти структуру цегляної кладки

– переконана архітекторка
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
    1. Це ж реконструйована стіна старої будови, як пам’ ятка культури 19 ст. .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X