Ковельчанка Тетяна Коб виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу

23.10.2022 о 16:00 · 1 хв читання
Тетяна Коб

Ковельчанка Тетяна Коб здобула «золото» на чемпіонаті Європи з боксу.

Про це сьогодні повідомляє Суспільне з посиланням на Волинську обласну школу вищої професійної майстерності.

Чемпіонат Європи з боксу серед жінок проходив з 11 по 23 жовтня у місті Будва (Чорногорія). До складу української збірної увійшли 13 спортсменок, серед них – Тетяна Коб з Ковеля.

У півфіналі вона перемогла боксерку з Італії Олену Савчук. Боксерка змагалась у ваговій категорії 52 кілограми.

А в фіналі ковельчанка перемогла представницю Болгарії Венеліну Поптолєву та здобула першість.

Довідково: Тетяна Коб – учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, переможниця і багаторазова призерка чемпіонатів Європи, неодноразова чемпіонка України.

Що відомо

• У травні Тетяна Коб виборола звання переможниці під час третього змагального дня Чемпіонату світу з боксу серед жінок, що відбувся в Туреччині.
  • Ковельчанка Тетяна Коб у квітні 2022-го здобула золоту медаль на міжнародному чемпіонаті з боксу, що відбувся в румунському місті Тигру-Муреші.