Ковельчани можуть оформити пенсію онлайн

18.07.2020 о 17:05 · 1 хв читання

Пенсійний фонд України запровадив систему «Автоматичне призначення пенсій».

Про це повідомляє прес-центр установи.

Особливістю цієї новації є те, що особам, які скористаються нею, можна буде призначити пенсію без особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду на підставі поданих документів через Портал електронних послуг.

В особистому кабінеті застрахованої особи на порталі оновлено блок Комунікації з ПФУ та додано можливість подання «Анкети-заяви для автопризначення пенсії», що зараз працює у тестовому режимі. При переході на цю сторінку надається інструкція щодо заповнення анкети-заяви.

Деякі поля анкети заповнюються автоматично за даними особи наявними на порталі, деяку інформацію необхідно додати в ручному режимі. Коли анкета сформована, до неї необхідно долучити файли сканованих документів, що підтверджують набутий трудовий стаж та які ідентифікують особу, а саме: паспорт громадянина України, реєстраційну картку платника податків, документи про навчання, трудову книжку, військовий квиток, тощо. Файли документів необхідно підкріпити у відповідному розділі, кожний розділ містить перелік необхідних документів (скан-копії повинні бути кольорові)

йдеться на сайті ПФУ

Статус опрацювання заяви можна прослідкувати у вкладці «Мої повідомлення».

Усі подані документи буде оцифровано та атрибутовано Пенсійним фондом. На основі них буде створена електронна пенсійна справа.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X