Потреба на виплату пенсій в районі збільшилась і становить 79,7 млн грн

07.12.2020 16:02

Сьогодні, 7 грудня, на щотижневій оперативній нараді у Ковельській райдержадміністрації начальниця відділу опрацювання пенсійної документації управління з питань виплати пенсії ГУ ПФУ у Волинській області Інна Самолюк проінформувала про стан виплати пенсії у листопаді 2020 року та перерахунок пенсій з 1 грудня 2020 року.

Як повідомляє РДА, вона зазначила, що з 1 грудня 2020 року зростає прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, – із 1712 до 1769 гривень. У зв’язку з цим з 1 грудня цього року проводитиметься автоматичний перерахунок пенсій. Перерахунку підлягають мінімальні розміри пенсій, а також підвищення, надбавки та доплати до пенсій, які залежать від розміру прожиткового мінімуму, для осіб, котрі втратили працездатність.

За словами Інни Самолюк, що перерахунку підлягають також пенсії за особливі заслуги перед Україною, ветеранам війни, мінімальні розміри пенсій учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, мінімальні розміри пенсій особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, та особам з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Розмір мінімальної пенсії за віком становитиме 1769 гривень (тобто збільшиться на 57 гривень). Всього перерахунку підлягають 98% справ одержувачів пенсій. З перерахованих – у 59% пенсіонерів збільшується розмір пенсій, у інших перераховуються складові пенсійної виплати. Не змінною залишається доплата до 2,1 тисяч гривень для осіб, які мають стаж 30 років (жінки), 35 (чоловіки). Середнє підвищення пенсії після перерахунку становить 33,08 грн. Потреба на виплату пенсій в грудні збільшилась на 584,9 тисячі гривень і становить 79 млн 706,4 тис. грн.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *