Ковельчани організували сплав по річці Стохід для мам, які втратили своїх дітей на війні

22.04.2023 о 19:37 · 3 хв читання
Фото: Денис Михалевич

Нещодавно у Ковелі було започатковано соціально-благодійний проєкт «Крила». Його команда організувала сплав по річці Стохід з «Шаленими Карпатами» для мам, які втратили своїх дітей на війні. Ця подорож особлива. Вона сповнена несподіванок, краси, труднощів та неймовірного відчуття власної перемоги над самим собою. Вона, мов життя – зі своїми згинами, плесами та берегами.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Як розповідає керівниця проєкту, директорка міського центру соціальних служб Інна Третяк, група складалася з людей, які вперше сіли у каное. Більшість не знали, як керувати веслами, аби вправно долати перешкоди. Та поруч були інструктори, які підстрахують і дадуть слушну пораду. Втім, вони вчать дебютантів самостійності. Ці гострі відчуття змушують переосмислювати багато речей. Спочатку ти забуваєш, де у тебе ліва, чи права рука, гребеш у хащі, з яких просто мусиш вибратись.

Нові навики роблять тебе впевненим у собі, ти ловиш насолоду від маленьких перемог. Це круто Круто, коли ти з командою снідаєш на воді, руйнуючи буденність. Дихаєш. Живеш. Природа лікує.

Волинь вміє дивувати та заворожувати. Річка Стохід – її справжній смарагд. Він має свої таємниці, вчить цінувати, довіряти, розраховувати.

Цей шлях ми не забудемо ніколи. Він символічний для кожного учасника цієї мандрівки. Схожий на життя і на нас у ньому! Стохід дозволив лишити трішки болю, зловити себе на думці, що варто жити, відчувати себе потрібним, вірити у власні сили

– зазначає Інна Третяк

Вона дякує партнерам проєкту: Олександру Романюку і його «Шаленим Карпатам» – за незабутні емоції, фотохудожнику Денису Михалевичу – за чудові фото, які надихатимуть на нові подорожі, Андрію Шевчуку – за підтримку, відчуття безпеки, пану Миколі – за красиву українську пісню.

Дякую всій команді за те, що допомагаєте підтримувати життя та знаходити сили боротися, попри всі труднощі.

І велике спасибі нашим жінкам, які погодились на цю подорож. Ви – сильні, сміливі, добрі, веселі, позитивні, мудрі. Захоплююсь кожною з Вас.

Обіймаємо «Крилами» і крокуємо далі

– говорить Інна Третяк

За її словами, проєкт реалізовують за підтримки міського голови Ігоря Чайки, Ковельського міського центру соціальних служб та благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь – Україна».

Фото Дениса Михалевича

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X