У Ковелі стартував проєкт підтримки матерів загиблих Героїв «Крила»

06.04.2023 о 14:56 · 2 хв читання

Ми підтримуємо наших Захисників: збираємо їм на амуніцію, авто, дрони, піклуємося про них після повернення з фронту. Проте не менше потребують підтримки і їх родини, а особливо ті, у кого війна забрала найдорожче – життя виколиханих материнською любов’ю синів, обраних долею коханих чоловіків.

Учора в Ковелі відбулась перша зустріч з матерями загиблих військових у рамках проєкту «Крила». Він створений для жінок, які проживають втрату близької людини через війну. На заході були присутні міський голова Ігор Чайка, його заступниця лучанка Наталія Маленицька, директорка міського центру соціальних служб Інна Третяк, команда волонтерів, – повідомляє Ковельська міська рада.

Символічна назва «Крила», які зараз так потрібні всім нам: крила рівноваги, надії, віри та любові. Ви повинні знати та відчувати, що залишились не самі. Тому дозвольте підтримати вас у цей непростий час. І дякую всім, хто долучився

звернувся мер до присутніх жінок
Інна Третяк та Ігор Чайка

Керівниця проєкту Інна Третяк познайомила мам Героїв з фахівцями різних галузей, які погодились взяти участь та допомогти полегшити їх невимовний материнський біль. Серед них:

  • Олександр Максимук – масажист, мануальний терапевт, психолог;
  • Андрій Бурченко – фотограф та викладач сучасного мистецтва (Digital Art) в академії IT Step;
  • Віталіна Семенюк – інструкторка з йоги;
  • Людмила Іванова – практичний психолог, арт-терапевт Палацу учнівської молоді імені Івана Франка;
  • Олександр Романюк – організатор туристичних поїздок по Україні та за кордоном «Шалені Карпати»;
  • Наталія Лук’янчук – косметолог, психолог, педагог.

Волонтери розповіли, що готові надати моральну та психологічну підтримку, розрадити, підтримати та допомогти знову відчути позитивні емоції, які так необхідні ненькам наших полеглих Захисників.

Благодійний соціально-психологічний проєкт «Крила» створений з ініціативи міського голови Ігоря Чайки за підтримки благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь – Україна».

Фото Андрія Бурченка

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X