Ковельчани віддали шану своєму земляку – Захиснику України Сергію Гейку

25.12.2022 18:09

Другий день поспіль у нашій громаді день скорботи. Сьогодні, 25 грудня, ковельчани знову прощалися з воїном. В останню путь провели 55-річного Захисника Сергія Гейка, старшого водія-механіка відділення зберігання ракет обслуги, зберігання та транспортування технічної батареї.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Будучи справжнім громадянином своєї держави, ще у 2019 році він підписав контракт і пішов на фронт. Сергій Гейко отримав бойовий досвід та з початку повномасштабного вторгнення росії був зі своїми побратимами.

Його життя обірвалося 22 грудня. Після масштабного обстрілу серце Сергія зупинилося, не витримавши жорстокості війни.

Родина втратила люблячого дідуся, тата, чоловіка. Громада втратила справжнього патріота. Ми будемо пам’ятати наших Героїв завжди, адже ця війна випалює їх імена в наших серцях. Глибока шана, співчуття родині

– звернувся до присутніх під час панахиди міський голова Ігор Чайка

Це була людина, яка завжди підтримувала інших. Так кажуть про Сергія рідні, друзі та всі, хто його знав. Він був добрим господарем, мав золоті руки, чуйне серце, ніколи не відмовляв у допомозі.

Друг загиблого героя Василь Оксентюк пригадав, що Сергій завжди турбувався, як тут всі живуть без світла, коли перебував на фронті.

Він там знаходився під обстрілами, а хвилювався за нас. Жодні слова не передадуть того горя, відчаю, болю, які відчувають всі, хто його знав. Розум відмовляється усвідомлювати, що Сергія вже немає з нами. Вічна слава Герою

– зазначив Василь Іванович

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *