Ковельчанин став першим заступником голови Волинської обласної ради

25.11.2020 14:15
Юрій Поліщук

Першим заступником голови Волинської обласної ради став «свободівець» Юрій Поліщук.

Сьогодні, 25 листопада, під час засідання першої сесії за його кандидатуру проголосували 50 депутати облради 8-го скликання.

Перед цим головою обласної ради обрали Григорія Недопада (фракція «ЗА Майбутнє»). Після прийняття присяги президія передала йому повноваження продовжувати засідання сесії. Він і вніс пропозицію обрати Поліщука, який займав цю ж посаду під час минулої каденції Волиньради.

Юрій Поліщук коротко розповів про себе.

Депутат Сергій Кошарук (фракція «Європейська Солідарність») попросив слова. Він схвально відгукнувся про новообраного голову обласної ради Григорія Недопада, але закликав депутатів дотримуватися законодавства та Регламенту. Наполягав, що кандидатури на посади заступників голови облради повинні обговорюватися на засіданнях постійних комісій.

Григорій Недопад нагадав, що рада вже проголосувала за порядок денний, в якому внесені питання про заступників голови.

Обирали першого заступника, як і голову, шляхом таємного голосування.

Після оприлюднення результатів голосування та прийняття радою відповідного рішення Юрій Поліщук зайняв своє місце у президії.

Заступником голови Волинської облради також обрано Григорія Пустовіта (фракція ВО «Батьківщина»), за кандидатуру якого проголосували 49 депутатів обласної ради. Він теж зайняв місце у президії.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.