Ковельська мерія переплатила постачальнику електроенергії понад 300 тисяч гривень

18.07.2023 о 09:39 · 2 хв читання

Північно-Західний апеляційний господарський суд (м. Рівне) залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Волинської обласної прокуратури в інтересах Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради про стягнення із ТОВ «Волиньелектрозбут» понад 300 тисяч гривень, які підприємство зайво отримало із бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що у січні 2021 року за результатами тендеру між Управлінням Ковельської міської ради та постачальником укладено договір про надання послуг.

Згодом сторони уклали 7 додаткових угод, згідно з якими вартість електроенергії збільшилась на 65% за відсутності для того підстав.

У підсумку міськвиконком сплатив більше, а електроенергії отримав менше, ніж було домовлено за результатами закупівлі.

У судах двох інстанцій прокурори відстояли свою позицію про стягнення з постачальника коштів, надміру сплачених йому із бюджету.

Рішення суду набрало законної сили.

Господарський суд Волинської області видав 19 липня 2023 року наказ про примусове виконання свого рішення від 28.02.2023 р. та постанови Північно-західного апеляційного господарського суду від 11.07.2023 р. у справі №903/1065/22.

Згідно даних сервісу Опендатабот, ТОВ «Волиньелектрозбут» розташоване у Луцьку на вулиці Єршова, 11-А, директором тут – Гентіш Оксана Любомирівна, кінцевий бенефіціарний власник – острівна фірма «Малачелі Лімітед» (м. Лімасол, Кіпр).

Оксана Гентіш / Фото: ExPro

Оновлено 21.07.2023 о 15:31 – додано інформацію про наказ господарського суду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Дали ждуни власнику Волиньобленерго опіздежисту юрію бойку на війну з Україною…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X