Ковельська РДА: «під ялинку» перевиконали районний бюджет

28.12.2020 14:05

Сьогодні, 28 грудня, заступник голови Ковельської районної державної адміністрації Роман Кульцман провів останню в 2020 році оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА.

Було коротко проаналізовано підсумки роботи районної виконавчої влади, акцентовано увагу на питаннях, що потребують вирішення в найближчій перспективі, повідомляє сектор організаційної та інформаційної діяльності апарату РДА.

Начальниця відділу фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк проінформувала про попередні підсумки виконання районного бюджету, дохідна частина якого, попри всі труднощі нинішнього бюджетного року, виконана на 107,5 відсотка. Перевиконання складає 766,1 тис грн. В короткі терміни забезпечено підготовку проєкту районного бюджету на 2021 рік, який було ухвалено районною радою 18 грудня цього року.

Публікація за темою: Райрада прийняла бюджет та розпочала реорганізацію приєднаних рад

Про стан фінансування соціальних виплат розповіла начальниця управління соціального захисту населення Олена Давидович, яка зазначила, що упродовж року працівниками управління своєчасно нараховано і профінансовано жителям району усіх видів соціальних допомог на суму 100,2 млн грн, пільг і субсидій – 21,9 млн грн.

Фото Ковельської РДА

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.