На Ковельщині встановили план по вакцинації працівників освіти

21.09.2021 15:03

Учора, 20 вересня, під головуванням очільниці Ковельської районної державної адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ольги Черен відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє пресслужба РДА, у засіданні комісії взяли участь заступник голови Ковельської РДА Роман Кульцман, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, заступник голови районної ради Андрій Броїло, голови та представники територіальних громад Ковельщини.

Про запобігання поширенню на території Ковельського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 855 доповів Ростислав Хільчук, тимчасово виконуючий обов’язки завідувача Ковельського районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», який детально проаналізував ріст захворювань по територіальних громадах, закцентувавши увагу на навчальних та медичних закладах району.

Комісія вирішила забезпечити неухильне дотримання протиепідемічних заходів і обмежень, що встановлені Постановою для відповідного рівня епідемічної небезпеки, а також провести широке інформування та роз’яснення серед населення, щодо встановлених протиепідемічних заходів та обмежень, для відповідного рівня епідемічної небезпеки, та обов’язкового їх дотримання підприємствами, установами, організаціями, їх посадовими особами, фізичними особами.

Також серед завдань, прописаних у протоколі комісії, – забезпечення посиленого контролю за виконанням обмежень, що визначені Постановою та вжиття передбачених чинним законодавством заходів для притягнення до відповідальності осіб за їх порушення, а також вжиття заходів щодо збільшення охоплення вакцинацією від COVID-19 працівників освіти району до 80% в кожному навчальному закладі.

На завершення Ольга Черен зазначила, що рішення районної комісії, прийняті у межах повноважень, є обов’язковими для виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території району.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. і отримають аферисти від вакцінації великі премії. і їи байдуже, яка доля чекає вакцинованих. Хотілося б побачити сертифікат про ввакцинацію тих, хто так закликає інших вакцинуватись. Тих же самих Черен та Броїло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.