Працівники ковельського ліцею № 11 захворіли на COVID-19

16.01.2021 00:36

15 січня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів ковельський міський голова Ігор Чайка.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Зокрема, було розглянуто інформацію про стан епідемічної та медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої пандемією COVID-19.

Виконувач обов’язків завідувача Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Ростислав Хільчук повідомив, що у ліцеї № 11 міста Ковеля зареєстровано 4 випадки захворювання на коронавірус серед працівників навчального закладу.

На цей час інші випадки захворюваності спорадичні. Лікарями епідеміологами щоденно аналізуються екстрені повідомлення про ймовірні випадки захворювання. З метою недопущення поширення захворюваності, оперативно направляються повідомлення та пропозиції щодо посилення протиепідемічних заходів за місцем роботи.

Тестування на COVID-19 методом ПЛР за направленнями лікарів проводяться безоплатно упродовж 6 – 24 годин. Волинський обласний лабораторний центр може проводити від 2,5 тис. до 3 тис. досліджень методом ПЛР на добу. Адже лабораторія центру забезпечена усім необхідним обладнанням і тестами, аби тестування проводити оперативно. Термін проведення досліджень методом ПЛР не повинен перевищувати 24-х годин з моменту направлення.

Волинський лабораторний центр за направленням лікарів тих категорій, котрі підлягають безкоштовному тестуванню, дослідження проводить абсолютно безоплатно

– повідомила головний державний санітарний лікар області

Категорії людей, які підлягають безоплатному тестуванню методом ПЛР, це:

  • пацієнти із підозрою захворювання на COVID-19;
  • хворі на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип;
  • пацієнти із позагоспітальною пневмонією, тяжким гострим респіраторним синдромом;
  • контактні особи, у котрих можуть бути прояви коронавірусної інфекції;
  • особи, у котрих ІФА тести виявили антитіла.

Заслухавши інформацію, з урахуванням її обговорення та враховуючи оцінку поточної епідемічної ситуації на території міста Ковеля,

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.