Вакцинація: у РДА розповіли, кого наступного року відсторонять від роботи

29.12.2021 10:06

Учора, 28 грудня, голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен провела останню в 2021-му році щотижневу оперативна нараду за участю своїх заступників, керівників структурних підрозділів, окремих установ району.

Як повідомляє РДА, про стан вакцинації від COVID-19 працівників бюджетних установ району, які підлягають обов’язковим профілактичним щепленням доповів керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський.

За його словами, Міністерство охорони здоров’я України розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Тепер, згідно із наказом, обов’язковій вакцинації проти коронавірусу підлягають працівники: центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності; органів місцевого самоврядування; закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності; комунальних підприємств, установ та організацій.

Наказ набере чинності з 20 січня. Працівників цих установ, які не вакцинуються протягом цього періоду, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати

– наголосив Степан Топольський
Степан Топольський

Фото Ковельської райдержадміністрації

Публікація за темою: Освітяни з Ковеля оскаржують у суді накази про своє відсторонення від роботи

Поділитися:

Коментарі

  1. Найкраща вакцина – 0,85% розчин NaCl. Є й бюджетний варіант – вода для ін’єкцій…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *