Вчителька гімназії виграла у Ковелі суд по відстороненню від роботи

29.12.2021 о 12:11 · 2 хв читання

Ковельський міськрайонний суд розглянув перший позов і прийняв рішення щодо відсторонення від роботи працівниці освіти через відмову від вакцинації. На даний час до суду подано близько двох десятків аналогічних позовів.

У відкритому судовому засіданні розглядалася цивільна справа за позовом Інни Семенюк до Гішинської гімназії, Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради про визнання незаконним та скасування наказу гімназії про відсторонення від роботи, поновлення на роботі, стягнення з Управління освіти середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди.

Суддя Ірина Логвинюк проголосила вступну та резолютивну частини рішення суду. Повний текст рішення буде складено та згодом оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Позов задовольнено частково.

Отже, суд вирішив позовні вимоги про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи задовольнити повністю.

У рішенні суду також говориться:

Визнати незаконним та скасувати наказ в. о. директора Гішинської гімназії Ковельської міської ради Волинської області «Про відсторонення від роботи Семенюк І.А.» за №17 к/тм від 08.11.21 р. та відновити попереднє становище позивача Семенюк І.А., допустивши її до виконання своїх трудових обов’язків на посаді вчителя англійської мови Гішинської гімназії Ковельської міської ради Волинської області.

У задоволенні позовної вимоги про поновлення на роботі відмовити.

Позовні вимоги про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу задовольнити.

Стягнути з Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Волинської області на користь Семенюк І.А. суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу за період з 08.11.21 р. по 23.12.21 р. включно за 40 (сорок) робочих днів в сумі 23 348 (двадцять три тисячі триста сорок вісім) грн.

У задоволення позовної вимоги про стягнення моральної шкоди відмовити.

Стягнути з Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Волинської області на користь Семенюк І.А. 908 (дев’ятсот вісім) грн судових витрат.

Стягнути з Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Волинської області на доход держави 908 (дев’ятсот вісім) грн судового збору.

Рішення в частині допущення позивача Семенюк І.А. до виконання своїх трудових обов’язків на посаді вчителя англійської мови Гішинської гімназії Ковельської міської ради Волинської області допустити до негайного виконання

Рішення може бути оскаржене до Волинського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. Ще б того директора гівназії та по статті 172 Кримінального кодексу притягнути

  2. А при чому тут директор? Треба притягнути того, хто зверху давав тому директору завідомо злочинний наказ про відсторонення вчителів від робити.

    1. Пізно..Та тебе вже й заєць похилого віку не захоче “відвакцинувати”…

    2. Вита, а что с твоими вакцинированными мозгами?Тебе надо 1000 раз провакцинировать свои мозги и тогда все с тобой будет , как надо….

  3. Цікава у нас держава: незаконні рішення приймає центральна влада, а суди карають тих, хто не винен: директорів шкіл, навчальних закладів,управління освіти тощо.А що було робити тим же директорам, які б не відсторонили невакцинованих? Правильно: ВЕЛИЧЕЗНИЙ штраф.На місці суддів я б карав київських владців, починаючи з президента, який майже кожного дня своїми діями грубо порушує закон.Його “приклад” запопадливо наслідують всілякі Ляшки, Шкарлети та іже з ними. Профспілка освітян мовчить. То, може, пора стати на захист тих, кого НЕЗАКОННО репресують? Та й судам варто нарешті розібратися у тому, хто наспраді винен у цій ситуації і приймати адекватн рішення.Інакше ми далеко зайдемо, хоча й так далеко зайшли: всі гілки влади (законодавчу, виконавчу, судову) замінили …РНБО, бо так хочеться найвеличнішому. То, може, пора сталінські “трійки” запроваджувати?Уявляєте, скільки грошей ЗЕкономлять наші поводирі нації?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X