Ковельська влада нагородила учасників бойових дій

14.03.2021 14:21

У Ковелі вшанували та нагородили учасників бойових дій.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

14 березня у Ковелі нагородили учасників бойових дій. На знак пам’яті про земляків, які віддали життя за незалежність нашої країни, оголосили хвилину мовчання.

Коли ми відзначаємо День українського добровольця, то ще раз нагадуємо всьому суспільству про величезний внесок цих героїв у збереження територіальної цілісності та суверенітету України. Ці люди в 2014 році — це та свідома частина українців, яка з власної волі, за покликом серця і любові до країни стала на її захист. Ми ще раз нагадуємо, який міцний патріотичний дух в учасників добровольчих формувань. І що це вартує наслідування. Ми з глибокою шаною згадуємо полеглих. І дякуємо живим, які сьогодні з нами

– звернувся до присутніх міський голова Ігор Чайка

За мужність і патріотизм, особистий внесок у відстоювання миру, захист державного суверенітету та територіальної цілісності країни та з нагоди Дня українського добровольця грамотою та цінним подарунком нагородили Юрія Євченка, Сергія Приходька, Миколу Ганина, Юрія Дричика, Віталія Васюту.

Відзнаки обласної ради та облдержадміністрації отримали Богдан Бурачок, Тарас Рудик, Олександр Калюжний, Олександр Філон та Сергій Дружинович.

Панахиду за загиблими відслужили священики Православної Церкви України.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *