У Ковелі пройшли Всеукраїнські змагання з рукопашу гопак

05.04.2021 10:33

3-4 квітня у Ковельській комплексній ДЮСШ імені Євгена Кондратовича проходили представницькі змагання з рукопашу гопак. Паралельно відбувались два спортивні заходи – Кубок України серед дорослих та Всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків та юніорів. Участь у турнірах взяли 142 спортсмени з 5-ти областей, представлені у складі 8-ми команд: СК «СІЧ», БК «BUSHIDO», СК «Фенікс», ККБМ «Герць», СК «Успіх», ШКБМ «Роксоланія», СК «Слов’янин», ЛДУФК.

Місто Ковель було представлено спортивним клубом «СІЧ» на Всеукраїнських змаганнях, а також у складі збірної команди Волинської області на Кубку України, – повідомив «Ковель media» тренер Олександр Філон.

Протягом двох днів відбулось 118 запеклих поєдинків, в ході яких спортсмени показували достойний рівень технічної підготовки та волю до перемоги.

З привітальним словом на відкриття змагань завітали начальник управління культури, молоді та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради Андрій Мигуля, а також міський голова Ігор Чайка, який побажав провести поєдинки без травм та справедливо визначити найкращих бійців. Також з привітальним та настановчим словом виступив президент Федерації рукопашу гопак України Микола Величкович, який наголосив, що Ковель не дарма отримав право приймати такі змагання, а виборов своїми досягненнями.

За результатом двох змагальних днів ковельчани здобули 9 золотих, 11 срібних та 12 бронзових нагород у Всеукраїнських змаганнях, а також 1 срібну та 2 бронзові нагороди на Кубку України, а збірна команда Волинської області стала першою у загальнокомандному заліку.

Спортсмени тренуються під керівництвом тренерів Олександра Філона, Сергія Дружиновича та Олексія Смаля.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.