Землю під веслувальною базою міська рада передала під «ринкову інфраструктуру»

05.05.2022 17:01

Під час останньої сесії Ковельської міської ради, яку депутати вирішили проводити у закритому режимі навіть без прямої відеотрансляції, прийняли рішення щодо земельної ділянки на березі водосховища – на вулиці Фабричній, 26.

Як відомо, тут розташована база з веслування на байдарках і каное, що є структурним підрозділом комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича, яку очолює депутатка міськради від ВО «Батьківщина» Олена Клімашевська.

Сесія вирішила надати управлінню культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Ковельської міської ради в постійне користування вищезгадану земельну ділянку площею 0,1565 га (кадастровий номер 0710400000:15:003:0068) «для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури /код цільового призначення 03.10/ (розміщення та обслуговування веслувальної бази)».

Автором даного проєкту рішення є начальник відділу земельних ресурсів виконкому Вадим Логвінов.

Згідно Класифікації видів цільового призначення земель, код цільового призначення 03.10 – «Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)».

З якого часу веслувальна база стала об’єктом здійснення підприємницької діяльності?

Тут варто зазначити, що «Для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту» – код 07.01.

Рішення міської ради, яке підписав мер Ігор Чайка, зобов’язує управління культури, молоді, спорту та туризму провести державну реєстрацію права постійного користування земельної ділянки у відповідності до вимог чинного законодавства.

Цікаво, що начальник цього управління, депутат від Аграрної партії Андрій Мигуля не голосував за даний проєкт рішення. Не голосувала і очільниця постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії Світлана Верчук, депутатка від «Європейської солідарності» (її чоловік Ігор Верчук свого часу був директором спортшколи, яка мала цю веслувальну базу).

До речі, рішенням міськради №16/136 від 29 грудня 2021 року затверджено технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вулиці Фабричній, 26 (кадастровий номер 0710400000:15:003:0010) загальною площею 0,4529 га і надано дозвіл на утворення двох земельних ділянок площами 0,2964 га (0710400000:15:003:0069) та 0,1565 га (0710400000:15:003:0068).

Поділитися:

Коментарі

  1. Продажні тварюки. Діти де тепер мають займатись спортом. Потрібно відстояти базу. Вже і так тих приміщень по на будували чи треба чи не треба. Хоч би хтось щось для діток побудував. А то лише крадете, не наїстесь ніяк. Ганьба

  2. А чи не вийде так ,що після передачи цієї структури в приватні руки доступ до водосховища буде обмеже ний для пересічних громадян ?….хотілося б дізнатись подробиці цієї “операції”…

  3. В країні війна,а вони і далі гребуть по кишенях. Наші байдарочники брали учать у міжнародних змаганнях, займали призові місця….і що тепер…Загородять територію, люди будуть обходити , щоб прогулятися алеєю?

  4. Після такого рішення Чайка має добровільно написати заяву про складання повноважень міського голови, і сповістити про це мешканців громади, інакше мешканці громади мають повне право винести його з кабінету міського голови разом з кріслом. .
    Кому ще не зрозуміло для чого цього горе не до журналіста пихаті бариги Івахів і отой лисий подільник бородатої бабусі зробили мером Ковеля????? Не нажеруться ніяк

  5. Слава Україні! Слава Нації! 💛💙
    і пиZдєць російській федерації..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *