У Ковельській ДЮСШ стартував новий сезон у басейні

26.08.2022 17:12

У Ковелі розпочав роботу басейн комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича. Уперше за багато років це відбулось задовго до початку опалювального сезону. Понад 500 дітей та дорослих уже записались на плавання.

Набір у спортивні та оздоровчі групи триває. Тож запрошують усіх, хто чекав на відкриття нового сезону, а також тих, хто вперше планує зайнятись плаванням, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Мер міста Ігор Чайка подякував начальнику управління культури, молоді, спорту та туризму Андрію Мигулі, його заступнику Роману Лису за те, що було багато зроблено, аби ковельчани мали змогу займатись плаванням і в літню пору. Таку практику у місті будуть продовжувати й надалі.

Особливо цьому радіють діти та їх наставники, адже вони отримали можливість повернутись до тренувань.

За словами Романа Лиса, основне, над чим працювали, це поліпшення якості води. Аби умови для відвідування були більш комфортними та безпечними, літній період був використаний для поточного та косметичного ремонтів приміщення басейну, роздягалень, системи опалення. Також були придбані нові меблі й обладнання.

Показали меру керівники управління і нове освітлення залу. Про це давно просили спортсмени. Нині там встановлені сучасні енергоефективні світильники led.

До слова, найближчим часом тут запрацюють нові секції – художньої гімнастики та баскетболу.

Приємно, коли люди не лише мають ідеї, але успішно їх реалізовують. Перед війною ми планували масштабну реконструкцію усієї спортивної школи, адже Ковель потрапив до президентської програми з оновлення 100 ДЮСШ. Зрозуміло, що тепер ці проєкти відтерміновано на невизначений час. Втім, у нашому місті ми знаходимо ресурси, можливості, аби підтримувати спортивні заклади, і будемо це робити й надалі

– наголосив Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.