У Ковелі запрацював новий дитячий басейн

31.05.2021 о 17:21 · 3 хв читання

У Ковелі на вулиці Фабричній, 2 урочисто відкрили дитячий басейн. Ініціатива його створення та одночасно центру фізичної реабілітації та водолікування належить голові спортивного клубу «Ковель» Сергію Панасюку та Олександру Герезу. А допомогла її втілити в життя Вікторія Сагаль. Басейн для діток оснащений за всіма нормами і чекає на своїх відвідувачів.

На урочисту церемонію з нагоди відкриття оздоровчого центру та ковельської академії плавання «AQUA PanSer» завітали перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, заступник міського голови Віктор Жигаревич, начальник управління культури, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Андрій Мигуля, голова відділення НОК України у Волинській області Роман Карпюк, – повідомляє Ковельська міська рада.

Вікторія Сагаль розповіла, що вона з радістю відгукнулась на пропозицію Сергія та Олександра, адже була переконана, що це приміщення має слугувати для добрих справ.

Спочатку було дещо лячно, адже на всіх чекала велика і важка робота, яка тривала впродовж року. Але тепер у маленьких ковельчан з’явилось гарне місце, де вони можуть поліпшувати здоров’я, розвиватись, зростати

– мовила жінка

З гарною подією у житті міста привітав усіх Віктор Жигаревич. Він подякував від імені міського голови Ігоря Чайки команді за хорошу справу та побажав, аби у закладі вирувало життя, лунав дитячий сміх і басейн приносив користь малечі. На новосілля був подарунок – кошти на першочергові потреби.

А також промовці висловили сподівання, що цей басейн дасть старт новим паралімпійським чемпіонам, адже ініціатори планують чимало уваги приділяти дітям, які мають проблеми зі здоров’ям.

Після того, як перерізали червону стрічку, всі оглянули приміщення, а маленькі ковельчани одразу взяли урок у тренера з плавання Сергія Панасюка.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X