Ковельські комунальники під дощем вимощували дорогу

16.03.2021 16:55

У Ковелі на вулиці Володимира Кияна сьогодні після обіду бригада комунальників займалася тим, що під дощем вимощувала дорожнє полотно.

З причепа трактора робітник лопатою висипав на дорогу щось схоже на мокрий щебінь. Його колега внизу притоптував, тобто трамбував…  

Очевидно, в такий спосіб комунальне підприємство проводить так званий «косметичний» ремонт дороги, коли дешево і швидко можна засипати ями на проїжджій частині дороги. Ну а після гучних у Ковелі проводів зими весняний дощ дорожнім роботам – не перешкода.     

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства провело тендер і 5 березня підписало договір із комунальним підприємством «Добробут» на утримання, ремонт та обслуговування вулично-дорожньої мережі до 31 грудня цього року за 1 млн 679 тисяч гривень.

До речі, у тендері на прибирання та підмітання вулиць міста перемогу здобуло ремонтне житлово-комунальне підприємство №1, яке надаватиме ці послуги протягом року за 11 млн 683 тис. 900 грн. Договір підписаний теж 5 березня.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. КП ДОБРОБУТ- це фірма, яка видресирована ще Балаком, і продовжена Товстигою. Основна її задача- ідмивання бюджетних грошей на благо Власть имущих. Балак свдив в сячні дерева на 150 000 грн(30 ооо долярів по тодішньому курсу Товстига відмивав роші на бруківці і асфальті. Але через то йже добробут. Тепер теж хтось є ласий на народні грошики. ось і кладуть щебінь в калюжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.