Ковельському міському депутату дорікнули фразою про Крим

03.08.2020 о 20:51 · 2 хв читання

У Фейсбуці активний користувач під ніком «Орест Вернидуб» опублікував допис, який стосується недавнього інтерв’ю голови постійної комісії Ковельської міської ради з правових питань, лідера депутатської фракції «Самопоміч» Андрія Мілінчука.

1 серпня 2020 року в інтерв’ю виданню «Таблоїд Волині» на запитання журналістки: «Яка подорож лишила найбільше вражень?» – Андрій Мілінчук відповів: «Мабуть, ще коли ми з дружиною зустрічалися і їздили в Крим, тоді ще він був український».

А отже на сьогоднішній день шановний депутат та голова фракції вважає, що Крим – не Україна. Ми можемо багато говорити, що це помилка чи обмовка. Але співпрацюючи з рядом видань, я чітко знаю, що подібні матеріали вичитуються замовником не один раз, бо вартують значних коштів об’єкту реклами. А отже у місті Ковелі представники певних політичних сил готові визнати особливий статус Донецька та Луганьска, що Крим – це Росія, РФ – не агресор та що на сході українці ведуть війну з українцями. Цікаво чи депутат Мілінчук А. В. лишиться в партії «Самопоміч»? Чи очолить місцевий осередок ОПЗЖ?

– пише «Орест Вернидуб»

Фото видання «Таблоїд Волині»

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X