Ковельський депутат розтлумачив свою фразу про Крим

04.08.2020 09:07

Голова постійної комісії Ковельської міської ради з правових питань, лідер депутатської фракції «Самопоміч» Андрій Мілінчук опублікував допис у Фейсбуці у зв’язку із доріканням йому у соцмережі на слова про Крим.

Нагадаємо, 1 серпня 2020 року в інтерв’ю виданню «Таблоїд Волині» на запитання журналістки: «Яка подорож лишила найбільше вражень?» – він відповів: «Мабуть, ще коли ми з дружиною зустрічалися і їздили в Крим, тоді ще він був український».

Нещодавно в одному з Волинських ЗМІ вийшло моє інтерв’ю, де я розповів, що найщасливіші моменти життя я, зокрема, переживав, коли ми з дружиною відпочивали у Криму. В часи, коли Крим був українським. Я хотів показати той часовий проміжок, ще до окупації, коли українці могли вільно відпочивати та подорожувати територією Криму. Крим для мене і зараз Україна, але окупована територія. Розумію, що напередодні виборів політичні опоненти можуть використати таке формулювання думки проти мене. Вже зі сторінок ботів таку інформацію поширюють мережею. Я хочу заявити, що для мене Крим – це Україна. Був, є і буде

– пише Андрій Мілінчук

Незважаючи на цей його допис, в самому інтерв’ю згадку про Крим уже видалено.

Фото ілюстративне

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.