Ковельську довгожительку Єву Прикорінь привітали зі 100-річним ювілеєм

07.09.2023 о 13:43 · 2 хв читання

Сьогодні, 7 вересня, відзначає 100-річчя ковельчанка Єва Андріївна Прикорінь. З нагоди поважного ювілею жінку привітали міський голова Ігор Чайка та його заступниця Наталія Маленицька з Луцька, директорка територіального соціального обслуговування Світлана Смітюх. Побажали святкового настрою, бадьорості духу, міцного здоров’я, подякували за багаторічну працю, достойно прожиті літа.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Непроста доля у Єви Андріївни. Ще зовсім маленькою залишилась без батька. Родина жила у селі Столинські Смоляри колишнього Любомльського, а нині Ковельського району. Тож доводилось багато працювати, аби чимось допомогти мамі та великій сім’ї. Під час Другої світової війни була примусово вивезена в Німеччину. У кінці 1945 року повернулась в Україну. Вийшла заміж, народила доньку Софію.

Згодом поїхала на Дніпропетровщину, де працювала на будівництві. Коли ж пішла на пенсію, повернулась на Волинь і живе у Ковелі. Єва Андріївна – ветеран праці, учасник війни.

Самотній жінці уже майже 30 років допомагають справитись з усіма побутовими питаннями працівники територіального центру соціального обслуговування. Зі своєю дочкою, яка мешкає у Білорусі, Єва Андріївна уже два роки взагалі не спілкується.

Ювілярка дуже зраділа гостям. Багато розповідала про себе, свою родину пригадувала найяскравіші моменти свого життя. У свої 100 років жінка ще сама справляється на кухні, готує, є цікавою співрозмовницею. На прощання ковельчанка усім побажала здоров’я та дожити до її літ.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X