Ексголова райради має бути старостою у міській громаді

30.12.2020 22:28
Андрій Броїло

Мешканцям колишніх Тойкутської та Доротищенської сільських рад Ковельського району представлено кандидатуру старости майбутнього Тойкутського старостинського округу.

Як повідомляє Ковельська міська рада, це відбулося сьогодні, 30 грудня, під час зустрічей міського голови Ігоря Чайки із мешканцями вищевказаних сільських громад.

Звертаючись до присутніх, Ігор Чайка сказав:

Хочеться, щоб ви почувались повноправними мешканцями тепер великої Ковельської територіальної громади 

Ковельський мер зауважив, що ще під час передвиборчої кампанії пообіцяв, що усі важливі рішення буде обговорювати з мешканцями сіл.

Сільських людей найбільше хвилювало, чи й надалі працюватимуть школи, ФАПи, бібліотеки. Ігор Чайка запевнив, що усі установи – школи, будинки культури, ФАПи не планують закривати. Тож місцевим жителям не варто хвилюватись з цього приводу. 

Селяни ставили чимало питань, що стосуються благоустрою, оформлення земельних відносин, соціального захисту. Усі вони взяті на замітку і міським головою, і його заступниками, які теж прибули на зустріч. Це – перший заступник Тарас Яковлев, заступниця міського голови Наталія Маленицька, керуючий справами Іван Чуліпа. У розмові також  взяв участь і голова районної ради В’ячеслав Шворак.

Міський голова розповів, що планують створити один старостинський округ на територіях цих сільських рад із центром у Тойкуті. Крім старости, ще працюватиме адміністратор ЦНАПу, який надаватиме необхідні послуги, та землевпорядник. 

Ігор Чайка представив кандидатуру Андрія Броїла на посаду старости, який на сьогодні є керівником апарату Ковельської районної ради та її депутатом від «Європейської Солідарності». Він має багатий досвід управлінської роботи. Крім того, постійно комунікував із мешканцями цих сіл, обіймаючи посаду голови районної ради, будучи певний час головою Доротищенської сільської ради. Живе у Доротищах, добре знає людей, їх проблеми, володіє ситуацією. І йому під силу налагодити цю роботу. 

Андрій Броїло запевнив, що він працюватиме з повною віддачею, аби села розвивались, відстоюватиме позицію їх мешканців і лобіюватиме вирішення важливих питань у Ковелі. 

У ході обговорення не було жодних негативних аргументів щодо його кандидатури. 

Медичний директор центру первинної медичної допомоги Ковельського МТМО Олег Кубай розповів, що через два місяці у Тойкуті розпочне роботу новозбудована амбулаторія. У ній працюватимуть лікар загальної практики сімейної медицини і дві медичні сестри.

Цей об’єкт було збудовано за кошти державного бюджету у рамках програми «Сільська медицина».

По завершенню зустрічей міський голова оглянув нову амбулаторію, поспілкувався з колективом Доротищенської школи. 

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Навів порядок в Доротищах,Районі, а тепер і в окрузі наведе. Слава героям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.