Ковельську поліцію закликали «не ховатися в кущах»

28.01.2021 18:00
Андрій Литвин

Сьогодні, 28 січня, депутати Ковельської міської ради на початку пленарного засідання четвертої сесії мали можливість поспілкуватися із новопризначеним керівником Ковельського районного управління поліції, 32-річним майором Андрієм Литвином. Щоправда, наразі він працює ще з приставкою «тимчасово виконуючий обов’язки начальника».

Андрій Литвин розповів, що попередньо очолював Горохівський відділ поліції, має дві вищі освіти, є кандидатом юридичних наук. Також він запевнив депутатів, що «завжди готовий допомогти, підтримати, вникнути в ситуацію». Закликав спільно вирішувати проблемні питання громади. А ще сказав, що готовий спілкуватися і чути кожного свого співрозмовника.

Отримавши такі запевнення, депутати міської ради активно взялися задавати представнику правоохоронних органів наболілі запитання. І їх виявилося чимало. Приміром, Олег Уніга («Слуга народу») хотів почути, яким чином поліція протидіє наркозлочинності в місті. На що Андрій Литвин відповів, що добре обізнаний з цією проблематикою і вже працює над її вирішенням.

А Миколу Печенюка («Сила і честь») більше турбували питання розкрадання піску та незаконна вирубка лісових насаджень. Також він нарікав і на незадовільну, за його словами, роботу патрульної поліції.

Чаї ганяють, в нас на перехресті п’ють каву. П’ють, п’ють, п’ють. Раз машина щось порушила – полетіли, знову повернулися назад. П’ють, п’ють каву. Знову когось зловили… Просьба, їм відразу сказати, щоб не ховалися в кущах, як радянська міліція, а вели себе достойно. Ми не для того робили в себе революцію. Коли ми чотири місяці тримали порядок в городі, злочинність тоді знизилася

– сказав Микола Печенюк

Поліція не буде ховатися за кущами, а буде виконувати ті функціональні обов’язки, які на неї покладені

– відповів новопризначений очільник Ковельського районного управління поліції

Після тривалого спілкування міський голова Ігор Чайка запропонував депутатам знову зустрітися з Андрієм Литвином, аби, не поспішаючи, з ним поговорити про наболіле і отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

Нагадаємо, що до складу утвореного Ковельського районного управління поліції увійшло шість територіальних підрозділів – Турійський, Любомльський, Шацький, Старовижівський, Ратнівський та Ковельський.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.