Для чого меру Чайці дублювати заборону на феєрверки, якщо вона вже прийнята

08.12.2021 11:22

Рік тому – 29 грудня 2020 року Ковельський міський голова Ігор Чайка уже видавав розпорядження №295-р «Про заборону використання піротехнічних виробів», котре було відразу ж гучно відсвятковане залпами салютів та петард по усьому місту.

Пунктом першим мерського циркуляру заборонялося «використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) фізичним і юридичним особам на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, а також суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в межах Ковельської територіальної громади».

Подальшими нормами розпорядження Ігор Чайка зобов’язував «Відділ економічного відділу та торгівлі (Юрій Кондратович) провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, що розташовані території Ковельської територіальної громади, щодо БЕЗЗАПЕРЕЧНОГО ДОТРИМАННЯ ТА ВИКОНАННЯ даного розпорядження.

А Ковельському відділу поліції ГУ НП у Волинській області та відділу організації несення служби м. Ковель Управління патрульної поліції у Волинській області ДПП ставилося «забезпечити контроль за виконанням цього розпорядження».

Звертаю увагу, що минулорічне розпорядження є безстроковим та чинним! Для чого ж тоді його запроваджені норми знову дублювати слово в слово?

Публікація за темою: У Ковельській громаді заборонили використовувати піротехніку

Чи не краще було проаналізувати результати виконання минулорічного розпорядження №295-р? Як «Відділ економічного відділу»(!) впродовж року забезпечив оте беззаперечне дотримання та виконання, запроваджених міським головою протипіротехнічних заборон? Як місцева поліція проконтролювала виконання приписів цього розпорядження? Як заступник голови Віктор Жигаревич проконтролював виконання розпорядження загалом?

Натомість – чергова бюрократична цидулка, масове ігнорування норм якої зводить нанівець подібну «нормотворчість» та дискредитує, як міського голову, так і органи, відповідальні за реалізацію заборон на території міської громади.

Крім того, пошук посилань на нове уже цьогорічне розпорядження за №355-р про заборону використання піротехнічних виробів у населених пунктах Ковельської територіальної громади, яке анонсувала прес-служба Ковельської міськради на її офіційному сайті, вкотре довів системне порушення вимог закону «Про доступ до публічної інформації».

Зокрема, його статті 15, згідно якої «Інформація, передбачена частиною першою цієї статті, підлягає обов’язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження документа… У разі наявності у розпорядника інформації офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації».

Всупереч таким нормам закону на даний час не оприлюднено розпорядження міського голови Ігоря Чайки, починаючи з другої декади листопада цього року. А також «засекреченими» лишаються рішення виконкому з листопада 2021 року.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *