Посадовці Ковельської мерії затримали крадія піску, інші – втекли

10.07.2021 10:11

Майже детективну історію розповів Ковельський міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, 9 липня у виконкомі отримали сигнал про несанкціонований видобуток піску в районі урочища П’ятихатки.

Заступник міського голови Віктор Жигаревич, головна спеціалістка відділу цивільного захисту і екології Оксана Козакевич та головний спеціаліст відділу управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Кіндер виїхали на локацію, щоб перевірити цю інформацію.

І дійсно, на території урочища, зокрема, між ґрунтовою дорогою, яка проходить уздовж залізничних колій в напрямку Заболоття і власне залізничною колією вони виявили екскаватор, яким невідомі особи видобували пісок, а також дві вантажівки ЗІЛ, на які екскаватор цей пісок завантажував.

Працівники виконкому службовим автомобілем спробували заблокувати виїзд техніки з цього несанкціонованого кар’єру.

Але водії ЗІЛ почали втікати в інший бік, через чагарники, екскаватору ж чиновники не дали втекти. Дочекалися працівників поліції, також викликали слідчо-оперативну групу, склали всі відповідні протоколи, екскаватор вилучили на штрафмайданчик.

Моїм колегам кажу, що вони – молодці! Дякую за роботу!

– написав Ігор Чайка

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Коментарі

 1. Ей Чайка, ти скажи коли розберуться з спорт майданчиком в Городельці і розкажуть куди гора піску зникла, яку Кавас з Корцем вкради, знають всі за неї і всі по… ти там комусь дякую скажи…

 2. В Городилці і зараз копають біля колишньої в/ч в сторону Люблинця , кожного тижня нові ями в посадці.

 3. Хлопці дорогу вимощували а не додом возили.
  Бо Чайка з своім прихвостнем жигаревичем давно гроші поділили. Жигаревича недаремно Стречин гнав як паршивого ,кота найшов кормушку в мерії.

 4. А що Жигаревич дань небере як на залізниці нього всі люди проклинають до ціх пір ,розвалили залізницю Радчук Фірсов і Жигаревич і що зараз там пасеться, хай напише Чайка як в жигаревача обшуки робили ,Білий пухнастий .Крадуть вночі а не вдень.

 5. ЧОМУ ВИ ПАНЕ МЕР ОБРАЖАЄТЕ ЛЮДИНУ ВІН МУХИ НЕ ОБІДИТЬ ЦЕЙ ТРАКТОРИСТ ВІН РОБОТЯГА А НЕ ЗЛОДІЙ ,ВИСНОВОК ВИНОСИТЬ СУД А НЕ ВИ ВИ НЕМАЄТЕ ПРАВА ПИСАТИ ЯКЩО ВИНА НЕ ДОКАЗАНА . ВІН НЕ КРАВ ДОДОМУ ,ВІН ПОМАГАВ РОБИТИ ,БЛАГОУСТРІЙ ДОРОГУ ДО ПЛЯЖУ ХОТІЛИ ЗРОБИТИ ЧИСТИЛИ ПЛЯЖ. В УРОЧИЩІ ПЯТИХАТКИ. БО ВИ НЕМОЖИТЕ ЗРОБИТИ ЩОБ ЛЮДИ ВІДПОЧИВАЛИ.

 6. Ігоре спитайте де Бугайчук Сергій , Жигаревича провідник вагону номер 5 ,сполученням Ковель Москва скільки брав знього за поїздку, хайби завіз допомогу в Рівне дружині не полюдскі Вітьок Вітьок ви злодії в законі А не роботяги ….

 7. Питання до мера я як Слідчий речові докази де,зіли були загружені чи ні як вони гружонні могли повтікати премерно,девять тон ,через чагарникі Зіл це не карєрна машина , докази де ковш піску,Він є в машині якщо ні то ,Алавідерчі нема складу злочину . Яка благодарность колегам ви що в нас вільне пересування по украіні

  1. Мені страшно від таких слідчих. Судячи з граматики, то для того, аби стати слідчім достатньо три класи закінчити

 8. Вони крали зіли і екскаватора на конфіскат, надоїли крадуни піска

 9. Вітя де вагони які ти позаганяв коли був Виконуючий зам стречина .Стречин поці пори до тями неможе прийти після твого керування .

 10. Люди правду говорять крадеш вагонами так і нада а курку вкрав в тюрму,і хто тут крадій ………

 11. Викон обовязками після Жигаревича пише:

  Отоб була детиктивна історія Вся залізниця обсуждає Віктора який він чесний.

 12. ха – а ЗІЛ АС8284АТ вже років два як не має автоцивілки 😉
  джерело Гуугл – “Моторка перевірка чинності поліса”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *