У Ковельській громаді заборонили використовувати піротехніку

07.12.2021 о 10:40 · 1 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка видав розпорядження за №355-р про заборону використання піротехнічних виробів у населених пунктах Ковельської територіальної громади.

Згідно з документом, заборонено використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) фізичним і юридичним особам на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, а також суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в межах Ковельської територіальної громади, – повідомляє Ковельська міська рада.

Суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи) мають вести попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів поблизу вищезазначених об’єктів під час розважальних, святкових заходів та відпочинку. 

Здійснюватимуть контроль за виконанням цього розпорядження Ковельський відділ поліції та відділ організації несення служби м. Ковель Управління патрульної поліції у Волинській області. 

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. дурдом. завтра комусь захочеться щоб всі ходили в білих штанях. то й що?

    1. Ті, кому дуже хочеться піротехнічних розваг, уявіть, що поряд проходить ваша старенька бабуся чи мама, або поряд знаходиться ваш маленька дитина. А які страждання для тварин, як домашніх так і бездомних. Вони не можуть заткнути вуха чи десь сховатись від того бахкання. Як результат- загибель від розриву серця, глухота.Будьмо людьми, будьмо уважніші до інших.

      1. наведи приклад скільки бабусь померло від розриву серці від піротехнічних салютів. Ти не аноном. ти ананіст

    2. Правильна самокритика ” придурок”. Задаючи таке питання інакше назватись не можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X