На території Ковельської громади заборонили використовувати піротехніку

31.12.2020 10:26

Ковельський міський голова Ігор Чайка видав розпорядження за №295-р про заборону використання піротехнічних виробів у населених пунктах Ковельської міської територіальної громади.

Згідно розпорядження, заборонено використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) фізичним і юридичним особам на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, а також суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в межах Ковельської територіальної громади. 

Суб’єкти господарювання (фізичні та юридичні особи) мають вести попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів поблизу вищезазначених об’єктів під час розважальних, святкових заходів та відпочинку.

Здійснюватимуть контроль за виконанням цього розпорядження Ковельський відділ поліції ГУ НП у Волинській області та відділ організації несення служби м. Ковель УПП у Волинській області. 

Фото ілюстративне   

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Такого дебільного розпорядження ще не було. Яке розпорядження, так воно й виконувалось. Усю ніч бахали фейерверки і хлопавки. Якщо вже так хотілось заборонити, то потрібно було йти на ринки, в епіцентр – де піротехника продавалась і продається і вільному доступі. Але туди вони не сунуться, бо по зубах отримають. А ось зловити якого пацана і оштрафувати- тут вони герої. Таку фігню мабуть порадив зробити новий радник мера. Треба сказати, що жарт над мером йому вдався. Посміємось разом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.