Прошу в Ігоря Чайки «секретні» розпорядження Олега Кіндера

02.12.2020 19:18

Ще будучи депутатом Ковельської міської ради VII скликання, я протягом вересня-листопада 2020 року двічі письмово звертався до мера Олега Кіндера з проханням надати мені копії всіх його розпоряджень з адміністративно-господарської діяльності за весь 2020 рік – по останнє розпорядження включно.

Однак отримав відмову. Найвище чиновництво в Ковелі було невблаганне! На думку Кіндера, такі розпорядження «є внутрішньо організаційним актом та відносяться до службової інформації». Тому навіть депутати не повинні знати, про що в них говориться.

Як ви знаєте, вибори 25 жовтня цього року закінчилися повним провалом для нього. І це закономірний фінал!

Звертаюся до Ігоря Чайки! На виборах міського голови ви декларували відкритість і прозорість у роботі в разі обранням вас мером Ковеля. А вищевказані розпорядження стосуються  саме життєдіяльності громади нашого міста.

Тому прошу вас надати мені копії всіх тих розпоряджень – по останнє включно, тобто на дату мого письмового звернення.

Також звертаю вашу увагу на недосконалу роботу офіційного сайту Ковельської міської ради. Так, в розділі «Розпорядження міського голови» не можливо ознайомитися з деякими прийнятими документами, так як їх не можна скачати. Може, є що приховувати?! Тому прошу надати копії таких розпоряджень: «Про виділення коштів» від 24.11.2020 № 263-р та «Про надання цільової допомоги» від 25.11.2020 № 264-р.

Ковельчани повинні знати «секретні файли» бувшого мера Ковеля.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Ну подивимося тепер на скільки наш новий мер “відкрити” та “прозорий”

  2. кіндера з його шайкою обов,язково треба судити за те ,скільки вони ,,надоїли,,та обов,язково конфіскувати все награбоване!

  3. А чому памідориха ще на волі і продовжує виконувати обовязки начальниці ЖЕКу2 і продовжує далі красти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.