Голова бюджетної комісії попросив, щоб поліція зробила в себе ремонт

30.01.2021 08:45
Олег Уніга

Депутат Ковельської міської ради від політичної партії «Слуга народу» Олег Уніга на останній сесії після офіційного представлення депутатському корпусу тимчасово виконуючого обов’язки начальника Ковельського районного управління поліції Андрія Литвина висловив своє бачення щодо непривабливого вигляду фасаду поліцейської будівлі.

Але спершу обранець громади, який очолює бюджетну комісію міської ради, зауважив, що не вважає своє питання таким важливим, мовляв у роботі новопризначеного керівника є більш нагальні проблеми для вирішення.

Можливо ви посприяєте покращити фасад управління поліції, яке знаходиться, тому що в такому стані в центрі міста будівля. Я знаю, що в інших містах Волині вже скрізь проведений ремонт, мають більше гарний стан приміщення

– зауважив Олег Уніга

Андрій Литвин відповів, що теж хотів би покращити зовнішній стан будівлі, в тому числі і відремонтувати фасад, однак на такі роботи в поліції бракує коштів. З цього приводу він відразу ж звернувся до депутатів міської ради, щоб заручитися їхньою підтримкою у плані фінансової допомоги правоохоронцям.

Фінансування є недостанім на сьогоднішній день. І десь спільними зусиллями, оскільки щодня люди проходять повз управління поліції і хочеться, щоб воно виглядало гарно і надавався якісний сервіс послуг. І людина почувала себе зручно, коли вона приходить і звертається у відділ поліції з тією чи іншою проблематикою

– сказав очільник місцевої поліції

Олег Уніга запропонував Андрію Литвину надати свої пропозиції, щоб згодом обміркувати дане питання. І тут у розмову втрутився колишній мер міста, а нині депутат від «Батьківщини» Олег Кіндер, який почав апелювати до Уніги, як до голови депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

Яким чином голова бюджетної комісії? Згідно бюджетного законодавства, ви не маєте права! Заборонено виділяти кошти не на своє майно… З міського бюджету виділяти гроші на фасад приміщення?

– дорікнув Олег Кіндер, який також входить до складу бюджетної комісії міськради

Тоді Олег Уніга знову повторив, що він наразі пропонує спільно знайти метод, який би дозволив вирішити дане питання, тобто провести ремонт фасаду будівлі управління поліції.

Треба, щоб влада все знала, пан Олег. А не втіхаря десь там по закаулкам, як то було

– вигукнув депутат від політичної партії «Сила і честь» Микола Печенюк

А міський голова Ігор Чайка запропонував незабаром організувати зустріч депутатів з новим очільником Ковельського районного управління для обговорення усіх проблемних питань, які стосуються захисту громади і підтримки правоохоронців.

Публікація за темою: Ковельську поліцію закликали «не ховатися в кущах»

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *