Ковельську РДА може очолити посадовиця з Турійська

01.02.2021 10:45
Ольга Черен / Фото: http://volga.lutsk.ua

З достовірних джерел «Ковель media» відомо, що на посаду голови Ковельської районної державної адміністрації новоутвореного Ковельського району є два основні претенденти, кандидатури яких розглядаються зараз в Офісі глави держави.

Один з них – колишній голова Ратнівської районної державної адміністрації, депутат Ковельської районної ради від владної на Волині політичної партії «За майбутнє» Андрій Харлампович, 1981 року народження, безпартійний, з вищою освітою, тимчасово не працює, проживає у смт Ратне.

Його суперницею є колишня голова Турійської районної ради, очільниця Турійської райдержадміністрації (на стадії ліквідації) Ольга Черен, 1972 року народження, має дві вищі освіти – закінчила у 2000 році Волинський державний університет імені Лесі Українки (вчитель початкових класів) та у 2005 році Тернопільській національний економічний університет («Державна служба»), очолювала Турійську районну організацію ВО «Батьківщина», проживає у селі Липа Турійського району. У владних кулуарах кажуть, що саме вона буде призначена на посаду голови Ковельської райдержадміністрації.

Офіс глави держави розглядав ще дві кандидатури на очільника РДА, але їх відхилив. Серед тих, кого «забракували» – депутат Ковельської міської ради від президентської політичної партії «Слуга народу», голова постійної бюджетної комісії ради, безпартійний, фінансовий директор ТОВ «Енсол Україна» Олег Уніга, який у жовтні 2020 року особисто зустрічав у Ковелі Президента України Володимира Зеленського, та колишній начальник реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції Сергій Книш, якого в грудні 2015 року судили за вимагання хабара.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.