Який результат візиту Зеленського на Ковельщину

22.10.2020 21:19

Перебуваючи з робочою поїздкою у Волинській області, Президент України Володимир Зеленський взяв участь у круглому столі з представниками об’єднаних територіальних громад Волині у місті Ковелі.

Учасниками та гостями зустрічі, окрім Президента України Володимира Зеленського, стали керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко, народні депутати України, перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Мовенко, представники органів місцевого самоврядування, а також, представники волинської громади.

Місто Ковель на нараді представляв кандидат на посаду Ковельського міського голови Олег Уніга. Він наголосив Президенту України та його команді про стратегічне значення Ковеля для держави, розповів про плани розвитку інфраструктури Ковеля та створення нових робочих місць для Ковельської ОТГ. Володимир Зеленський підтримав ініціативу Олега Уніги та його команди щодо завершення реконструкції стадіону «Локомотив», облаштування благоустрою навколо стадіону та очистки річки і створення міжнародного культурно-освітнього центру в Ковелі.

Також на зустрічі Олег Уніга розповів про те, що його команда працює над створенням у Ковелі інноваційного індустріального парку, який дасть можливість створити 5000 нових робочих місць.

На розширеній нараді обговорили аспекти земельної реформи та передачу державних земель об’єднаним територіальним громадам.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Як хочеться, щоб все це було реалізовано. Молодій команді дали підтримку. Маю надію, що громада як і я підтримають Олега Унігу на виборах. Це буде найбільший поштовх до розвитку Ковеля за часи незалежності.

  2. Кому на хер потрібен цей жидо-масон,тільки хворим,які його обрали презіком.
    Тупа,у нас,неосвідчена,недолуга нація,ому так херово живемо.

  3. Придур Михайло,кому потрібен цей твій “кандидат наук”,Уніга.Воно два слова не може зв’язати.Тупе,як валянок.
    Який з нього мер.Звісно коли у родини повно бабла,то відповідно їм хочеться влади.Хоча з нього мер,як з мене артист.Просто сміх,тай годі.

    1. Враховую Ваш комент. я впевнений, що це все Вами написане більше відноситься до Вас.🤦‍♂️😂😂😂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.