Ковельський мер ініціює скликання позачергової сесії міської ради

02.10.2021 11:40

Ковельський міський голова Ігор Чайка пише у Фейсбуці, що 30 вересня, на жаль, не мав змоги поспілкуватися з батьками, які прийшли під стіни міської ради з вимогою відмінити дистанційне навчання для своїх дітей, оскільки був у Києві на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Судячи з особистих відгуків обох сторін, сюжету на Суспільному та текстів у пресі — зустріч була емоційною та напруженою. Але не дала результату, на який очікували батьки. Як я уже писав раніше — не в компетенції міського голови, його заступників чи працівників виконкому запроваджувати карантинні обмеження та відміняти чи призначати дистанційне навчання

– зазначає Ігор Чайка

За його словами, у країні в період пандемії встановлені єдині для всіх регіонів правила. Є «жовта» зона, є відповідні рішення Уряду, згідно яких, школи не можуть повернутися до звичного навчання, якщо менше, ніж 80 відсотків працівників шкіл — вакциновані.

Батьки і вчителі кажуть — це тиск, порушення прав. Збирають підписи, вимагають звернутися до Уряду. Радять мені, як голові, цитую: «не дотримуватися злочинних рішень». Тобто — піти всупереч закону.

Але переконаний, що в цій ситуації можу діяти лише в правовому полі. Тому ініціюю скликання позачергової сесії міської ради, де легітимні представники громади – депутати міської ради – будуть вирішувати це питання в публічній площині, зможуть вислухати батьків, провести громадські слухання і прийняти рішення щодо подальших дій, які стосуються дистанційного навчання.

Готую відповідне розпорядження

– пише Ігор Чайка
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. а включити в школах опаення і оранізувати достойне харчування школярів – думаю в вашій компетенції?и

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.