Вимоги батьківської громадськості міськрада «вирішить» зверненням у Кабмін

06.10.2021 15:05
Фото: Суспільне

Як уже повідомлялося, Ковельський міський голова Ігор Чайка ініціював скликання позачергової сесії міської ради.

Згідно його розпорядження, тринадцята позачергова сесія міськради відбудеться у четвер, 7 жовтня, о 10:00 в сесійній залі адміністративного приміщення будинку рад.

На розгляд депутатів внесено один-єдиний проєкт рішення: «Про звернення щодо внесення змін до обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року».

Автором проєкту є начальник управління освіти виконавчого комітету Віктор Бичковський. Він зареєстрував цей документ у секретаріаті міської ради учора, 5 жовтня.

До речі, також вчора на засіданні Громадської ради при міському голові, але коли вже не було в президії Ігоря Чайки, присутні заслухали виступ представниці батьківської громадськості, яка озвучила звернення батьків до влади з проханням забезпечити для учнів нормальний (очний) навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах ковельської громади і просила Громраду підтримати ці вимоги.

Після обговороння Громадська рада підтримала позицію батьків учнів з рекомендацією міському голові і міській раді врахувати це при розгляді вимог громадськості.

Схоже на те, що вимоги протестуючих батьків можуть «злитися» в чергове бюрократичне «звернення» до Уряду. Звернень до столиці від влади Ковеля вже було чимало. А толку?!

Лише протягом січня-вересня 2021 року Ковельська міська рада прийняла до вищого керівництва держави (Президента, Верховної Ради та Кабміну) немало-небагато 18 (вісімнадцять) звернень. І це чергове звернення також, як і попередні, «загубиться» у чиновницьких нетрях.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.