Ковельський мер оголосив проведення двотижневої екологічної акції

29.03.2021 о 17:26 · 1 хв читання
Ігор Чайка

Для приведення в належний санітарний стан населених пунктів, підтримання чистоти і порядку на об’єктах з 15 по 30 квітня у Ковельській громаді проходитиме акція «За чисте довкілля».

Відповідне розпорядження видав міський голова Ігор Чайка, – повідомляє Ковельська міська рада. 

Затверджено склад організаційного комітету та заходи з її підготовки і проведення. Передбачаються роботи з озеленення, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання прибудинкових, власних територій, площ, ринків, парків, скверів, вокзалів, стадіонів, вулиць, громадсько-культурних та навчальних закладів, кладовищ, місць масового поховання людей та меморіального комплексу.

На думку влади, це дозволить створити сприятливе для життєдіяльності довкілля, забезпечити епідемічне благополуччя, навести всюди лад і підготуватися до Великодніх свят.

На визначених об’єктах працюватимуть комунальники, працівники підприємств, установ, організацій, колективи навчальних закладів, ОСББ та ЖБК, громадськість.

У рамках акції 17 квітня відбудеться загальноміська толока.

Сподіваємося, що мешканці Ковельської громади проявлять високу свідомість й  активність у заходах з впорядкування міста та сіл. Тільки разом ми можемо зробити їх ошатними, гарними, благоустроєними і чистими

– зазначає міська влада
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X