Ковельський мер зустрівся зі школярами, які повернулися з мандрівки до Польщі

Сьогодні Ігор Чайка зустрівся із ковельськими школярами, які повернулися із мандрівки до нашого польського міста-партнера – Бжега-Дольного.
Про це повідомив сам міський голова.
За його словами, 15 юнаків та дівчат представляли Ковель, Волинь та Україну у міжнародному проєкті фонду європейського порозуміння «Krzyżowa» разом із польським та німецьким юнацтвом. Будинок у селищі Кшижова, де учасники проєкту мешкали п’ять днів, спеціально створений для зустрічей польської та німецької молоді. Саме через неформальне спілкування, спільне дозвілля, пізнання культур відбувається інтеграція німців та поляків, які мають непросту спільну історію.
Як розповіли меру школярі, програма перебування була насиченою, щодня включала екскурсії, семінари, тренінги, мистецькі заходи. Також наші учні мали змогу інтенсивно попрактикуватися в іноземних мовах.
Хай ця поїздка стане для юнаків та дівчат як стимулом подальшого особистісного зростання, так і поштовхом працювати для євроінтеграції України
– зазначає Ігор Чайка
Фото Ковельської міської ради
Більше про
Коментарі
Залишити відповідь

Підарком своїх діток в Польщу на морозиво звозив за рахунок міста
Pizdec