Ковельський суд зняв арешт з майна депутата Волинської обласної ради

30.10.2021 13:17
Володимир Яренчук / Фото: SuperAgronom.com

Ухвалою слідчого судді Ковельського міськрайонного суду від 12 жовтня 2021 року було накладено арешт на майно, а саме: насіння сої, загальною масою 8540 кілограмів, з позбавленням права на відчуження, розпоряджання та користування ним.

Арештоване майно належить фермерському господарству «Перлина Турії», засновником та керівником якого є ковельчанин, депутат Волинської обласної ради від політичної партії «За майбутнє», секретар постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Володимир Яренчук.

Нещодавно суд розглянув клопотання Ковальчука Сергія Федоровича, який діяв в інтересах ФГ «Перлина Турії» та просив скасувати арешт насіння сої.

За словами заявника, підставою для арешту було забезпечення збереження речового доказу. На сьогодні всі необхідні слідчі дії з речовим доказом проведено, а тому потреба у арешті майна відпала і його слід скасувати.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк клопотання задовольнив та скасував арешт. Насіння сої повернули уповноваженій особі ФГ «Перлина Турії».

У якому саме кримінальному провадженні на майно фермерського господарства депутата обласної ради накладався арешт – в ухвалі суду не уточняється.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *