«Ковельводоканал» має заплатити «Укрзалізниці» майже 330 тис. грн за неналежне виконання умов договору

09.09.2023 о 11:52 · 2 хв читання

«Ковельводоканал» повинен сплатити акціонерному товариству «Українська залізниця» в особі філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» 329 тисяч 813,16 гривень боргу, інфляційних втрат та 3% річних, а також 4 947,20 грн витрат по сплаті судового збору.

Про це йдеться в рішенні Господарського суду Волинської області від 7 вересня.

У своєму позові «Укрзалізниця» посилається на неналежне виконання ковельським комунальним підприємством умов договору від 07 серпня 2018 року в частині зобов’язань щодо оплати послуг по відведенню стічних вод.

«Ковельводоканал» надіслав суду відзив, в якому просив у задоволенні позовних вимог відмовити, оскільки акт за грудень 2021-го підприємство не отримувало, а нарахування штрафних санкцій має здійснюватися до лютого 2022 року.

Як слідує з матеріалів справи, позивач надіслав відповідачеві 12 рахунків та актів виконаних робіт по договору, однак всі вони поверталися без оплати та підписання.

Судом враховано, що передавання і прийняття послуг на підставі підписаного в односторонньому порядку акта і виникнення за таким актом прав та обов’язків можливе за наявності реального надання послуг за договором у разі неотримання обґрунтованої відмови про причини неприйняття послуг (виявлені недоліки) у строк, визначений договором.

Разом з цим, реальне надання послуг підтверджується листом «Ковельводоканалу» від 27.03.2022 року, відповідно до якого підприємство вказує про припинення дії договору з 01.01.2022 р., однак зазначає, що на дату вказаного листа (27.03.2022) «Укрзалізницею» і надалі здійснюється скидання стічних вод до системи каналізації (тобто здійснюється надання послуг, згідно договору від 07.08.2018 р.). Також вказує, що з 01.01.2022 р. «Ковельводоканалом» припинені договори про надання послуг з централізованого водовідведення з населенням, юридичними особами та фізичними особами-підприємцями мікрорайону Ковель-2.

Таким чином, комунальне підприємство до 01.01.2022 р. отримувало кошти від абонентів, які перелічені у додатках до вищевказаного договору.

Господарський суд Волинської області у складі головуючого судді Ігоря Гарбара позов «Укрзалізниці» до «Ковельводоканалу» задовольнив.

Втім, рішення може бути оскаржене до Північно-західного апеляційного господарського суду в місті Рівному.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (13)
 1. Чого знову вчепились до Ковельводоканалу? Так і хочеться декому знищити підприємство стратегічного значення…

   1. Причому тут Яша? Договір з Укрзалізницею цей барига уклав ще в 2018 році…

     1. Водянка рибачкова, коли нема що сказати, то хоч би мовчав. Заплатить твій барига Рибачок спочатку Укрзалізниці, а потім і тобі писака бо ти “заробив”))

 2. Ну як без проплачених Рибачком писак))) Хай ваш “стратегічний” не буде таким хитрожопим. Державу захотів на@бати? Це тобі не рядові споживачі води, яким можна лапшу на вуха вішати.

   1. Я працюю на залізниці, мені твій яша до ср@ки, а ти Рибачка відбілюєш, ну то твоя справа, гроші не пахнуть.

 3. Зараз знову будуть тягатися і простому населенню піднімуть тарифи🤦‍♀️

 4. Водоканал давно обнаглів, з населенням дуже не порядно поступає.
  Особливо знахабнів Риванюк М.С. І його шеф інженер Вадим.
  Такі схеми крутять…дай дорогу.
  До їх теж черга дійде.

  1. Вадим Вікторович, головний інженер, чесна і порядна людина. Завжди ходить з чистим язиком. А язик чистий тому, що кожен день вилизує сраку Рибачку – охуЄвшому олігарху, який за рахунок своїх керівних посад не знає куди дівати гроші. Юра прощай. Для тебе остання вже посада. Керівник Хуйов.. підарАсіна…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X