«Люди року-2021. Волинь»: ковельчанин переміг у номінації

23.08.2021 10:08
Фото: Волинські новини

Напередодні тридцятої річниці Незалежності України, 20 серпня, в ресторані під Луцьком відбулася премія «Люди Року-2021. Волинь» у рамках програми «Люди XXI століття».

Переможці премії «Люди року-2021. Волинь» – це люди, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне, економічне, культурне, спортивне життя нашого краю, – повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Переможцем у номінації «Спортсмен року» став веслувальник-каноїст, срібний призер чемпіонатів світу, Європи та Європейських ігор, ковельчанин Юрій Вандюк.

Вихованець Ковельського філіалу обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Олімп», майстер спорту міжнародного класу Юрій Вандюк є багаторазовим чемпіоном Європи та світу серед юніорів і молоді, срібним призером чемпіонатів Європи та світу серед дорослих, багаторазовим чемпіоном України. Тренер веслувальника – заслужений тренер України Федір Семенюк. За останні роки ім’я Юрія Вандюка, талановитого спортсмена, набуло неабиякої популярності.

У 2018 році він відзначився успішними виступами на чемпіонатах світу та Європи, виборовши там срібні нагороди у складі четвірки на дистанції 500 м. У 2019 році на ІІ Європейських іграх в парі з Андрієм Рибачком виборов срібну нагороду на дистанції 1000 м. Цьогоріч Юрій Вандюк представляв Україну на Олімпійських іграх в Токіо, де показав хороший результат. Хлопець не зупиняється на досягнутому, адже попереду ще багато перемог та нових вершин.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.